USB-флешка Kingston DataTraveler microDuo 3C 128 ГБ
Відео 11Фото 11 |
Kingston DataTraveler microDuo 3C 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler microDuo 3C 128 ГБ
Усі ціни 29 →KINGSTON 128GB USB 3.2 Gen1 + Type-C DT microDuo 3C R200MB/s (DTDUO3CG3/12 | 579 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 128GB Type-C Kingston DataTraveler microDuo 3C (DT | 579 грн. |
Флеш-пам'ять USB Kingston DT microDuo 3C 128GB USB-A+USB-C (DTDUO3CG3/128G | 579 грн. |
KINGSTON 128GB USB 3.2 Gen1 + Type-C DT microDuo 3C R200MB/s (DTDUO3CG3/12 | 579 грн. |
Kingston 128 GB DataTraveler microDuo 3C (DTDUO3CG3/128GB) | 539 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 2 |
Брал для использования с новым MacBook - в нем нету обычных USB. Полностью доволен. Металлический корпус, разъем Type C Легко потерять - такая маленькая щойно купив(ла) Kingston DataTraveler microDuo 3C рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler microDuo 3C
Ціни на Kingston DataTraveler microDuo 3C |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler microDuo 3C 16 ГБ | від 1 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 64 ГБ | від 335 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 128 ГБ | від 475 грн. | 29 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 256 ГБ | від 786 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →