USB-флешка Kingston DataTraveler Micro 3.2 256 ГБ
Відео 1Фото 7 |
Kingston DataTraveler Micro 3.2 256 Gb |
|
Ультракомпактний USB Flash накопичувач великої ємності (256 Гб) зі швидкісним інтерфейсом USB 3.2 Gen1 та високою швидкістю читання. Відрізняється малими габаритними розмірами металевого корпусу, що особливо зручно при використанні з ноутбуком/ультрабуком. Такий накопичувач можна спокійно залишити в роз'ємі мобільного комп'ютера, не побоюючись зламу. Ще одним важливим моментом стала відсутність ковпачка, що часто втрачається.
Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для зберігання текстових документів, електронних таблиць, презентацій, фотографій, відеоматеріалів та іншого цифрового контенту. Крім цього, USB Flash накопичувач Kingston DataTraveler Micro 3.2 256 ГБ впевнено подолає роль надійного носія цифрового ключа. Апаратною основою пристрою стала зв'язка якісної Flash-пам'яті та швидкодіючого контролера Phison, здатна забезпечувати високу швидкість послідовного читання (до 200 Мбайт/с) та помірну швидкість запису (до 20 Мбайт/с). Такі характеристики дозволяють оперативно копіювати чи переміщати значні обсяги даних. Так, наприклад, копіювання відеофайлу розміром 4 Гб з накопичувача на комп'ютер займає трохи більше 20 сек. Металевий корпус пристрою механічно міцний, а накопичувач зберігає працездатність при температурах до 60 °C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston DataTraveler Micro 3.2 256 ГБ
Усі ціни 28 →USB-флешка Kingston 256GB DataTraveler Micro Silver Usb 3.2 (DTMC3G2/256GB | 856 грн. |
USB-флешка Kingston 256GB DataTraveler Micro Silver Usb 3.2 (DTMC3G2/256GB | 846 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 256GB Kingston DataTraveler Micro (DTMC3G2/256GB) | 889 грн. |
Kingston 256 GB DataTraveler Micro USB 3.2 Metal (DTMC3G2/256GB) | 889 грн. |
Флэш-накопитель Kingston DTMC3 G2 256GB 200MB/s Metal USB 3.2 (DTMC3G2/256 | 784 грн. |
Швидкість та броня Поки що нічого Максим Сергієнко: користуюся Kingston DataTraveler Micro 3.2 64 Gb кілька місяців
Як температура сильно гріється? |
Модификації Kingston DataTraveler Micro 3.2
Ціни на Kingston DataTraveler Micro 3.2 |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Micro 3.2 64 ГБ | від 323 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Micro 3.2 128 ГБ | від 459 грн. | 29 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Micro 3.2 256 ГБ | від 784 грн. | 28 пропозицій |
Копіює зі швидкістю 160-202 МБ/с. Запис 30 МБ/с але стабільний, ідеально рівний. Тому грішу на порт ноута. Швидкість запису додаю.