Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 1x48Gb KF564C32RS-48
Фото 6 |
Kingston Fury KF564C32RS-48 6000 МГц 6400 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 1x48Gb KF564C32RS-48
Усі ціни 22 →Kingston DDR5 48GB 6400Mhz FURY Renegade Silver/Black (KF564C32RS-48) KF56 | 9 551 грн. |
Kingston Fury 48 Gb DDR5 6400 MHz Renegade Silver (KF564C32RS-48) | 9 226 грн. |
Kingston Fury 48 Gb DDR5 6400 MHz Renegade Silver (KF564C32RS-48) | 9 137 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY 48 GB DDR5 6400 MHz Renegade Silver (KF564C32 | 9 491 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr5 48gb 6400 MHz Renegade Silver xmp Kingst | 9 814 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 1x48Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 1x48Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 1x48Gb KF560C32RS-48 | від 7 480 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 1x48Gb KF564C32RS-48 | від 8 948 грн. | 22 пропозиції |
Рекомендуємо