SSD Apacer AS2280Q4L AP512GAS2280Q4L-1 512 ГБ
Фото 3 |
Apacer AP512GAS2280Q4L-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AS2280Q4L AP512GAS2280Q4L-1 512 ГБ
Усі ціни 17 →Apacer AS2280Q4L 3D NAND TLC 512GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (AP512GAS2280Q | 2 039 грн. |
Накопичувач SSD 512GB Apacer AS2280Q4L M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D TLC (AP512G | 1 725 грн. |
Накопитель SSD Apacer AS2280Q4L 512GB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D TLC (AP512GA | 1 734 грн. |
Apacer AS2280Q4L 512 Gb (AP512GAS2280Q4L-1) | 1 801 грн. |
Ssd накопичувач Apacer AS2280Q4L 512 GB (AP512GAS2280Q4L-1) | 1 784 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Apacer AS2280Q4L AP512GAS2280Q4L-1
Ціни на Apacer AS2280Q4L AP512GAS2280Q4L-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280Q4L AP512GAS2280Q4L-1 512 ГБ | від 1 718 грн. | 17 пропозицій | ||
Apacer AS2280Q4L AP1TBAS2280Q4L-1 1 ТБ | від 2 378 грн. | 21 пропозиція | ||
Apacer AS2280Q4L AP2TBAS2280Q4L-1 2 ТБ | від 4 534 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →