Літня шина Kleber Dynaxer HP4 225/55 R17 101W
Відео 5Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 225/55 R17 101W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 225/55 R17 101W
Усі ціни 32 →Шина Kleber DYNAXER HP4 225/55 R17 101W XL | 4 189 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 225/55 R17 101W XL | 4 544 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 225/55 R17 101W XL | 4 320 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 225/55 R17 101W XL | 4 826 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 (225/55R17 101W) | 4 364 грн. |
ще 20 пропозицій
3 березня, 22:49
Рік виробництва шин #
Чому фільтр не містить опції, яка б надавала можливість фільтрування шин за роком їх виробництва?
Дякую
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer HP4 225/55 R17 101W
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 225/55 R17 101W |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 225/55 R17 97W | від 4 083 грн. | 15 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 225/55 R17 101W | від 4 171 грн. | 32 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 225/55 R17 101Y | від 4 063 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →