Змішувач Kludi Pure&Style 406500575
Kludi Pure&Style 406500575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Pure&Style 406500575
Kludi Kludi Pure&Style 406500575 | 8 497 грн. |
Верхня частина змішувача KLUDI Pure & Style 406500575 | 8 497 грн. |
Смеситель скрытого монтажа Kludi Pure&Style 406500575 | 6 590 грн. |
Зовнішня частина змішувача KLUDI Pure&Style 406500575 | 7 220 грн. |
Накладна панель ванна/душ Pure&style 406500575 KLUDI НІМЕЧЧИНА | 9 648 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →