Змішувач Kludi Bingo Star XS 468510578
Фото 6 |
Kludi Bingo Star XS 468510578 |
|
Керамічний картрідж з обмежувачем гарячої води
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Bingo Star XS 468510578
Усі ціни 19 →Змішувач для кухні Kludi Bingo Star XS змішувач білий матовий 468519378 | 13 121 грн. |
Kludi Kludi Bingo Star 468518778 | 14 237 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Kludi BINGO STAR XS чорний матовий ( | 11 635 грн. |
Смеситель для кухни с выдвижным изливом Kludi BINGO STAR XS черный матовый | 13 304 грн. |
Kludi Bingo Star Xs Czarny (468513978) | 11 960 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →