Змішувач Kludi Objekta 325810575
Kludi Objekta 325810575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Objekta 325810575
Kludi Objekta chrom 325810575 | 10 560 грн. |
Kludi Objekta chrom 325810575 | 10 824 грн. |
Смеситель для кухни с выдвижным изливом Kludi OBJEKTA (325810575) 32581057 | 11 351 грн. |
Смеситель для кухни Kludi Objekta однорычажный хром 325810575 | 12 616 грн. |
Смеситель для кухни Kludi Objekta однорычажный хром 325810575 | 9 831 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Kludi Objekta 325810575:
- Автоматичний перемикач струменя зі стандартного на душовий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →