Змішувач Kludi Scope 339300575
Kludi Scope 339300575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Scope 339300575
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні Kludi Scope нерж. сталь 339309675 | 7 287 грн. |
Змішувач для кухні Kludi Scope XL 339300575 | 4 882 грн. |
Kludi Kludi Scope XL 339300575 | 4 214 грн. |
Змішувач для кухні Kludi Scope XL (339300575) 339300575 | 4 214 грн. |
Змішувач для кухні Kludi Scoрe хром (339300575) 339300575 | 3 938 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →