Змішувач Kludi Zenta 389730575
Відео 5Фото 5 |
Kludi Zenta 389730575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Zenta 389730575
Усі ціни 29 →Змішувач для кухні Kludi Zenta чорний 389738675 | 10 731 грн. |
Змішувач для кухні Kludi Zenta одноважільний сталь 389739675 | 10 800 грн. |
Kludi Kludi Zenta 389739675 | 11 165 грн. |
Змішувач для кухні Kludi Zenta (389730575) 389730575 | 7 741 грн. |
Kludi Kludi Змішувач ZENTA кухня, поворотний вилив, хром - 389730575 | 6 631 грн. |
ще 20 пропозицій
Німці як завжди на висоті з якістю та дизайном. Дуже сподобався, дуже плавний хід важеля, не порівняти з іншими змішувачами (Дамікс, ОРАС) хороший м'який і потужний струмінь води, вирішила інші поміняти на Клуді. Поки що не виявила. Якщо не вважати, що тепер всі змішувачі мінятиму на цю марку. Після користування ним, помічаєш недоліки інших марок, у цій же ціновій категорії... (у мене дамікса та ОРАС) користуюся Kludi Zenta 389730575 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Kludi Zenta 389730575:
- Модель Zenta з арт. 389790575 — для безнапірних водонагрівачів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →