Змішувач Imprese Pivot LB f03408501AA
Imprese Pivot LB f03408501AA |
|
Керамічний картридж Sedal (Іспанія) Аератор Neoperl (Швейцарія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Pivot LB f03408501AA
Усі ціни 13 →Змішувач для кухні Imprese Pivot LB хром f03408501AA | 3 800 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою IMPRESE PIVOT хром латунь f03408501A | 3 800 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Imprese PIVOT LB (f03408501AA) f0340 | 3 800 грн. |
Смеситель для кухни Imprese Pivot LB f03408501AA с выдвижным изливом, хром | 3 800 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Imprese Pivot LB, хром f03408501AA | 3 800 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →