Ванна Knief Loom XS 170x85 см
Knief Loom XS 170x85 0100-058 |
|
Захист від УФ-випромінювання. Ванна поставляється з докладним шаблоном для прокладки комунікацій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knief 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knief.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knief Loom XS 170x85 см
Ванна акрилова Knief Loom XS 170х85 0100058010009106 | 89 010 грн. |
Ванна акрилова окрема KNIEF LOOM XS 170х85 білий, глянцевий (0100058/01000 | 86 515 грн. |
Ванна акрилова Knief Loom XS 170х85, білий глянсовий (0100058/010009106) | 85 280 грн. |
Рекомендуємо