Ванна Knief Tidy 180x80 см
Knief Tidy 180x80 0100-242 |
|
Захист від УФ-випромінювання. Ванна поставляється з докладним шаблоном для прокладки комунікацій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knief 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knief.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knief Tidy 180x80 см
Усі ціни 6 →Пристінна ванна Knief TIDY 180x80 0100-042-06 | 64 499 грн. |
Ванна акрилова KNIEF TIDY 180x80 (0100042/010009106) | 90 347 грн. |
Пристінна ванна Knief TIDY 180x80 0100-042-06 | 64 499 грн. |
Ванна акрилова Knief Tidy з щілинним переливом, 180x80 (0100242 / 01000910 | 85 456 грн. |
Ванна акрилова Knief Tidy зі щілинним переливом, 180x80 (0100242 / 0100091 | 81 068 грн. |
Ванна акрилова KNIEF TIDY + щілинний перелив 180x80 (0100242 / 010009106S) | 82 861 грн. |
Рекомендуємо