Унітаз Kolo Nova Pro M39044 (M39044000)
Kolo Nova Pro M39044 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Nova Pro M39044
Kolo Kolo NOVA PRO Rimfree унітаз-компакт: унітаз для підлоги, г/в, Rimfre | 8 564 грн. |
Унітаз керамічний KOLO NOVA PRO M39044000 | 9 921 грн. |
Унитаз-компакт Kolo Nova Pro Rimfree M39044000 с сидением Soft Close | 9 921 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →