Унітаз Kolo Status 2395050UA
Kolo Status 2395050UA |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Status 2395050UA
Усі ціни 15 →Унітаз-компакт Kolo Status 2395050UA з бачком і сидінням Soft Close | 4 998 грн. |
Унітаз Kolo Status (2395050UA) 491495 | 4 285 грн. |
Унітаз-компакт (косий випуск) Kolo Status із сидінням Soft Close 2395050UA | 4 548 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий білий KOLO STATUS кришка мікроліфт випуск косий | 4 800 грн. |
Kolo Kolo Status 2395050UA, сиденье с крышкой Duroplast Soft close Click2C | 4 761 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →