Унітаз Kolo Bambi 109900UA
Фото 4 |
Kolo Bambi 109900UA |
|
Дитячий унітаз для дошкільних навчальних закладів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Bambi 109900UA
Усі ціни 8 →Унітаз підлоговий Kolo Bambi 109900UA з бачком і сидінням | 3 060 грн. |
Kolo Kolo Bambi 109900UA, сиденье полипропилен | 3 060 грн. |
Компакт KOLO (109900UA) 196013 | 3 060 грн. |
Дитячий унітаз-компакт Kolo BAMBI із сидінням поліпропілен (109900UA) | 3 060 грн. |
Унітаз-компакт KOLO Bambi 109900UA дитячий з бачком і сидінням поліпропіле | 3 060 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →