Унітаз Kolo Status 2395250UA
Kolo Status 2395250UA |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Status 2395250UA
Усі ціни 15 →Унітаз підлоговий Kolo Status 2395250UA з бачком та сидінням Soft Close | 4 998 грн. |
Унітаз Kolo Status (2395250UA) 491497 | 4 285 грн. |
Унітаз підлоговий Kolo Status 2395250UA з бачком та сидінням Soft Close | 4 998 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий білий KOLO STATUS кришка мікроліфт випуск в стін | 4 800 грн. |
Kolo Kolo Status 2395250UA, сиденье с крышкой Duroplast Soft Close Click2C | 4 998 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →