Унітаз Kolo Runa L89207 (L89207000)
Kolo Runa L89207 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Runa L89207
Усі ціни 15 →Унітаз підлоговий Kolo Runa L89207000 з бачком та сидінням Soft-close | 4 998 грн. |
Унітаз-компакт Kolo Runa із сидінням Soft Close L89207000 | 4 998 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий білий KOLO RUNA кришка мікроліфт випуск косий L8 | 4 931 грн. |
Kolo Kolo Runa L89207000 L89207 | 4 761 грн. |
Kolo Kolo Runa дюропластове (плавне опускання) - L89207000 | 4 570 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →