Ванна Kolo Supero 180x80 см
Відео 1Фото 1 |
Kolo Supero 180x80 5362000 |
|
Ніжки можуть купуватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Supero 180x80 см
Усі ціни 12 →Ванна акрилова Kolo Supero 180x80 5362000 | 6 969 грн. |
Ванна акрилова Kolo SUPERO 180x80, прямокутна, з ніжками (5362000) 5362000 | 6 411 грн. |
Kolo Kolo ванна акрилова SUPERO 180x80 + ніжки SN14 - 5362000 | 6 969 грн. |
Ванна акрилова Kolo Supero 180x80см з ніжками (5362000) | 6 969 грн. |
Ванна Kolo SUPERO 180x80, прямокутна, з ніжками (5362000) 5362000 | 6 969 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kolo Supero
Ціни на Kolo Supero |
---|---|---|---|---|
Kolo Supero 140x70 см | від 5 194 грн. | 2 пропозиції | ||
Kolo Supero 150x70 см | від 5 423 грн. | 15 пропозицій | ||
Kolo Supero 160x70 см | від 5 652 грн. | 13 пропозицій | ||
Kolo Supero 160x75 см | від 5 975 грн. | 5 пропозицій | ||
Kolo Supero 170x70 см | від 5 652 грн. | 10 пропозицій | ||
Kolo Supero 170x75 см | від 5 975 грн. | 12 пропозицій | ||
Kolo Supero 180x80 см | від 6 411 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →