Ванна Kolo Supero 150x70 см
Відео 1Фото 3 |
Kolo Supero 150x70 5341000 |
|
Ніжки можуть купуватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Supero 150x70 см
Усі ціни 15 →Ванна акрилова Kolo Supero 150x70 534100 5341000 | 5 895 грн. |
Ванна акрилова Kolo SUPERO 150х70 + ніжки SN14, 5341000 5341000 | 5 423 грн. |
Kolo Kolo ванна акрилова SUPERO 150x70 + ніжки SN14 - 5341000 | 5 613 грн. |
Ванна акрилова Kolo Supero 150x70 534100 5341000 | 5 895 грн. |
Ванна акрилова KOLO Supero 150x70 (5341000) + ніжки SN14 + сифон PLAST BRN | 6 599 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kolo Supero
Ціни на Kolo Supero |
---|---|---|---|---|
Kolo Supero 140x70 см | від 5 194 грн. | 2 пропозиції | ||
Kolo Supero 150x70 см | від 5 423 грн. | 15 пропозицій | ||
Kolo Supero 160x70 см | від 5 652 грн. | 13 пропозицій | ||
Kolo Supero 160x75 см | від 5 975 грн. | 5 пропозицій | ||
Kolo Supero 170x70 см | від 5 652 грн. | 10 пропозицій | ||
Kolo Supero 170x75 см | від 5 975 грн. | 12 пропозицій | ||
Kolo Supero 180x80 см | від 6 411 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →