Тумба під умивальник Kolo Traffic 90 (89527000)
Фото 7 |
Kolo Traffic 90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Traffic 90
Тумба під умивальник KOLO TRAFFIC біла 87x46 89438000 | 9 737 грн. |
Kolo TRAFFIC 90 СМ 88424000 | 8 550 грн. |
Тумба під умивальник KOLO TRAFFIC біла 87x46 89437000 | 9 737 грн. |
Додаткові функції і можливості тумби під умивальник Kolo Traffic 90:
- Для комплектації з умивальником арт. L91090, L91190, L91590
Модификації Kolo Traffic 90
Ціни на Kolo Traffic 90 |
---|---|---|---|---|
Kolo Traffic 45 | від 4 106 грн. | 2 пропозиції | ||
Kolo Traffic 60 | від 6 053 грн. | 5 пропозицій | ||
Kolo Traffic 75 | від 8 988 грн. | 2 пропозиції | ||
Kolo Traffic 90 | від 8 550 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolo Traffic 120-1 | від 11 190 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →