Ванна Kolpa San Elektra 170x80 см
Фото 8 |
Kolpa San Elektra 170x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Elektra 170x80 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Kolpa San Elektra 170x80 740667 740660 | 19 502 грн. |
Ванна Kolpa San Elektra 170x80 (740660) 740660 | 19 503 грн. |
Ванна акрилова KOLPA SAN ELEKTRA 170x80 (740660) | 22 570 грн. |
Ванна акриловая Kolpa San Elektra 170x80 740667 740660 | 19 184 грн. |
Ванна акрилова Kolpa San Elektra 170x80 740667 | 16 988 грн. |
Kolpa San Ванна Elektra 170x80 (740667) (740660) | 23 326 грн. |
Додаткові функції і можливості ванни Kolpa San Elektra 170x80:
- Можливість встановлення гідромасажної системи
Модификації Kolpa San Elektra
Ціни на Kolpa San Elektra |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Elektra 160x75 см | від 15 258 грн. | 6 пропозицій | ||
Kolpa San Elektra 170x70 см | від 15 274 грн. | 6 пропозицій | ||
Kolpa San Elektra 170x75 см | від 15 773 грн. | 6 пропозицій | ||
Kolpa San Elektra 170x80 см | від 16 988 грн. | 6 пропозицій | ||
Kolpa San Elektra 180x80 см гідромасаж | від 17 315 грн. | 6 пропозицій | ||
Kolpa San Elektra 190x90 см | від 20 629 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →