Всесезонна шина Vredestein Quatrac 3 235/65 R17 108H
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Quatrac 3 235/65 R17 108H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Quatrac 3 235/65 R17 108H
Vredestein Quatrac 3 235/65 R17 108H 48005 | 5 512 грн. |
VREDESTEIN QUATRAC 3 235/65 R17 108 H XL | 5 241 грн. |
Vredestein Quatrac 3 (235/65R17 108H) XL | 5 251 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →