Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y 225/45 R17 94 Y 225/45 R17 94 Y RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y
Усі ціни 20 →Шина Hankook Ventus S1 evo3 K127 225/45 R17 94Y XL | 3 371 грн. |
Hankook VENTUS S1 EVO3 K127 225/45 ZR17 94Y XL (8034737773) | 7 350 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y XL | 3 437 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y XL | 3 499 грн. |
Hankook Ventus S1 evo3 K127 225/45 R17 94Y | 4 381 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y | від 3 371 грн. | 20 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y Run Flat | від 4 436 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →