Дриль Kraissmann 710 DBH 13
Фото 5 |
Kraissmann 710 DBH 13 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 710 DBH 13
Усі ціни 13 →Дриль KRAISSMANN 710 DBH 13 | 1 399 грн. |
Дриль Kraissmann 710 DBH 13 111670 | 1 160 грн. |
Дриль Kraissmann 710 DBH 13 | 1 273 грн. |
Дриль електрична Kraissmann 710 DBH 13 | 1 426 грн. |
Дриль електричний ударний kraissmann 710 dbh 13 | 1 245 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →