Дриль-шурупокрут Kraissmann 420S EBS 10
Відео 1Фото 3 |
Kraissmann 420S EBS 10 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 420S EBS 10
Усі ціни 9 →Мережевий шуруповерт KRAISSMANN 420 S-EBS 10 | 1 259 грн. |
Шурупокрут Kraissmann 420S EBS 10 | 1 148 грн. |
Шуруповерт мережевий Kraissmann 420 S-EBS 10 (2х швидкісний, знімний патро | 1 305 грн. |
Шуруповерт електричний KRAISSMANN 420 S-EBS 10 (двошвидкісний, знімний пат | 1 141 грн. |
Дриль-шурупокрут електричний KRAISSMANN 420 S-EBS 10 | 1 078 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →