Дриль-шурупокрут Kraissmann 2500 ABS 12/2 Li
Відео 1Фото 8 |
Kraissmann 2500 ABS 12/2 Li |
|
Дриль-шурупокрут побутового призначення з живленням від 12-вольтової літій-іонної батареї ємністю 2.5 Агод. «З коробки» модель комплектується двома акумуляторами, а також зарядним пристроєм і кейсом для зберігання інструменту разом з приладдям. Kraissmann 2500 ABS 12/2 Li - двошвидкісний ненаголошений дриль-шурупокрут пістолетної конструкції. Інструмент обладнаний планетарним редуктором, який може розкручувати патрон до максимальних 1500 об/хв.
Два діапазони швидкості (від 0 до 400 об./хв. і від 0 до 1400 об./хв.) дозволяють вибирати оптимальний режим для закручування кріплень та свердління найширшого асортименту матеріалів. Швидкозатискний патрон у конструкції дриля-шурупокрута забезпечує швидку та легку зміну оснастки з хвостовиками діаметром до 10 мм. На додаток моделі пішла вбудована система LED-підсвічування робочої області. Водночас інструмент відрізняється компактними розмірами та малою вагою – менше 1 кг разом із встановленим акумулятором обойменного типу кріплення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Купити Kraissmann 2500 ABS 12/2 Li
Усі ціни 11 →Шурупокрут акумуляторний KRAISSMANN 2500 abs 12/2 li | 1 769 грн. |
Шурупокрут Kraissmann 2500 ABS 12/2 Li | 1 581 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Kraissmann 2500 ABS 12/2 Li 113876 | 1 463 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Kraissmann 2500 ABS 12/2 LI (2 батареї 2500мАч) | 1 868 грн. |
Шуруповерт акумуляторний KRAISSMANN 2500 ABS 12/2 LI (кейс) | 1 660 грн. |