Ланцюгова пила Kraissmann 3053 AKS 18/2
Фото 5 |
Kraissmann 3053 AKS 18/2 |
|
У комплекті 2 акумулятори 18 В (4 Агод) та зарядний пристрій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 3053 AKS 18/2
Усі ціни 10 →Акумуляторна ланцюгова пила KRAISSMANN 3053 AKS 18/2 | 5 949 грн. |
Електропила Kraissmann 3053 AKS 18/2 | 5 404 грн. |
Акумуляторна пилка Kraissmann 3053 AKS 18/2 (2 акумулятори 18V, 4Ач, шина | 6 840 грн. |
Акумуляторна пилка Kraissmann 3053 AKS 18/2 (2 акумулятори 18V, 4Ач, шина | 6 570 грн. |
Акумуляторна пилка Kraissmann 3053 AKS 18/2 (2 акумулятори 18V, 4Ач, шина | 6 255 грн. |
ще 5 пропозицій