Ланцюгова пила Kraissmann 4051 AKS-BL 36/2
Відео 2Фото 5 |
Kraissmann 4051 AKS-BL 36/2 |
|
Акумуляторна ланцюгова пилка, призначена для догляду за деревами, заготівлі дров або будівельно-монтажних операцій (при помірних обсягах робіт). Оснащена шиною завдовжки 400 мм. Механізми фіксації шини та регулювання натягу дозволяють кріпити полотно та підтягувати ланцюг без використання ключів. Безщітковий двигун пили Kraissmann 4051 AKS-BL 36/2 живиться енергією з двох акумуляторних батарей, кожна з яких має ємність 4 Агод. До інструменту додаються зарядний пристрій, що дозволяє заряджати обидві АКБ одночасно, та пластиковий чохол на шину.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 4051 AKS-BL 36/2
Усі ціни 10 →Акумуляторна пила KRAISSMANN 4051 AKS-BL 36/2 | 8 169 грн. |
Електропила Kraissmann 4051 AKS-BL 36/2 | 7 196 грн. |
Акумуляторна пилка Kraissmann 4051 AKS-BL 36/2 (безщітковий двигун 36V, 2 | 8 820 грн. |
Аккумуляторная пила Kraissmann 4051 AKS-BL 36/2 (бесщеточный двигатель 36V | 8 640 грн. |
Акумуляторна пилка Kraissmann 4051 AKS-BL 36/2 (безщітковий двигун 36V, 2 | 9 090 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди