Шабельна пила Kraissmann 900 US 22
Відео 2Фото 5 |
Kraissmann 900 US 22 |
|
Поворотна ручка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 900 US 22
Шабельна пила Kraissmann 900 US 22 | 2 063 грн. |
Шабельна пилка Kraissmann 900 US 22 (2 полотна в комплекті) | 2 732 грн. |
Шабельна пила електрична KRAISSMANN 900 US 22 | 2 158 грн. |
Шабельна пилка KRAISSMANN 900 US 22 (900 Вт, 2 пилочки) | 2 401 грн. |
Шабельна пила KRAISSMANN 900 US 22 | 2 177 грн. |
Відеоогляди