Відрізна пила Kraissmann 2600 MTM 355
Фото 6 |
Kraissmann 2600 MTM 355 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 2600 MTM 355
Металоріз KRAISSMANN 2600 MTM 355 | 7 489 грн. |
Металоріз KRAISSMANN 2600 MTM 355 (2600Вт, диск 355мм, пропил 119мм) Німеч | 7 105 грн. |
Відрізний верстат (металоріз) Kraissmann 2600 mtm 355 | 7 912 грн. |
Металоріз KRAISSMANN 2600 МТМ 355 | 6 590 грн. |