Ланцюгова пила Kraissmann 4000 AKS-BL 36 Li
Відео 2Фото 6 |
Kraissmann 4000 AKS-BL 36 Li |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 4000 AKS-BL 36 Li
Усі ціни 8 →Акумуляторна ланцюгова пилка KRAISSMANN 4000 AKS-BL 36 Li (2 Акумулятори) | 7 799 грн. |
Пила акумуляторна ланцюгова Kraissmann 4000 АKS-BL 36 Li (2 акумулятори) 1 | 6 809 грн. |
Електропила Kraissmann 4000 AKS-BL 36 Li | 7 084 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила KRAISSMANN 4000 AKS-BL 36 LI | 6 848 грн. |
Акумуляторна пила KRAISSMANN 4000 AKS-BL 36 Li (4000 мА·год; 2-АКБ по 18 В | 6 713 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди