Кухонна мийка Grohe K700 31580SD1 864x464 (K700 90-S 86.4/46.4 1.0)
Фото 4 |
Grohe K700 31580SD1 464x464864x464 |
|
Мийка має шумоізоляційні накладку на дні чаші. В комплекті автоматичний сміттєзбірник з дистанційним управлінням, завдяки якому ви можете витягти пробку, не опускаючи руку в брудну воду.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe K700 31580SD1 864x464
Усі ціни 18 →Мийка для кухні Grohe K700 86,4х46,4 см нержавіюча сталь матова 31580SD1 | 20 999 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Grohe K700 матова (31580SD1) 31580SD1 | 24 189 грн. |
Кухонна мийка GROHE K700 31580SD1 | 12 800 грн. |
Мийка на кухню металева прямокутна GROHE 464мм x 864мм матова 1мм без сифо | 24 722 грн. |
Мийка для кухні Grohe K700 86,4 х46, 4 см нержавіюча сталь матова 31580SD1 | 20 720 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Grohe K700 31580SD1
Ціни на Grohe K700 31580SD1 |
---|---|---|---|---|
Grohe K700 31578SD1 464x464 | від 10 990 грн. | 5 пропозицій | ||
Grohe K700 31580SD1 864x464 | від 12 440 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →