Кухонна мийка Franke Basis BFG 620 114.0363.938 860x500
Фото 7 |
Franke Basis BFG 620 114.0363.938 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Basis BFG 620 114.0363.938 860x500
Усі ціни 109 →Кухонна мийка Franke BFG 620 114.0363.940 | 9 137 грн. |
Franke Franke Basis BFG 620 114.0363.940 (фрагранит) | 8 858 грн. |
Кухонная мойка Franke Basis BFG 620 (114.0363.940) гранитная - врезная - о | 8 652 грн. |
Franke Basis BFG 620 | 9 389 грн. |
Кухонна мийка Franke BFG 620 онікс (114.0363.940) 114.0363.940 | 8 858 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →