Каструля Krauzer Chief 78602
Фото 5 |
Krauzer Chief 78602 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Chief 78602
Усі ціни 8 →Каструля Chief 18 x 10.5см, з кришкою LKA-133HMOLO-18C-1, 78602 | 679 грн. |
Krauzer 78602 | 718 грн. |
Каструля Krauzer Chef 18 х 10.5 см з кришкою (78602.) | 649 грн. |
Каструля 2,6 л Krauzer Chef 18х10,5 см металік нержавіюча сталь арт. 78602 | 655 грн. |
Каструля 2,6л KRAUZER 78602 Chief Series (Нерж.18 см) | 637 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Krauzer Chief 78602
Ціни на Krauzer Chief 78602 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Chief 78601 | від 562 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauzer Chief 78602 | від 637 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauzer Chief 78603 | від 703 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauzer Chief 78604 | від 769 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →