Каструля Krauzer Chief 78603
Фото 5 |
Krauzer Chief 78603 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Chief 78603
Усі ціни 7 →Каструля Chief 20 x 11.5см, з кришкою LKA-133HMOLO-20C-1, 78603 | 749 грн. |
Krauzer 78603 | 785 грн. |
Каструля Krauzer Chef 20 х 11.5 см з кришкою (78603.) | 729 грн. |
Каструля 3,6 л Krauzer Chef 20х11,5 см металік нержавіюча сталь арт. 78603 | 725 грн. |
Каструля 3,6л KRAUZER 78603 Chief Series (Нерж.20 см) | 703 грн. |
Каструля нержавіюча сталь 3,6 л KRAUZER 78603 Chief Series 20 см | 991 грн. |
Каструля з кришкою Krauzer Chef 78603 20 см 3.6 л | 861 грн. |
Модификації Krauzer Chief 78603
Ціни на Krauzer Chief 78603 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Chief 78601 | від 562 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauzer Chief 78602 | від 637 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauzer Chief 78603 | від 703 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauzer Chief 78604 | від 769 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →