Каструля Lacor 50119
Lacor 50119 4.7 л20.8 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lacor 50119
Кастрюля Lacor с крышкой 4,7 л (50119) 50119 | 2 048 грн. |
Каструля Lacor з кришкою 4,7 л (50119) 50119 | 2 226 грн. |
Lacor Каструля Lacor з кришкою 4,7 л (50119) 50119 | 2 226 грн. |
Каструля висока Lacor з індукційним дном з нержавіючої сталі 20х15см/4.7 л | 2 596 грн. |
Модификації Lacor 50119
Ціни на Lacor 50119 |
---|---|---|---|---|
Lacor 50119 | від 2 048 грн. | 4 пропозиції | ||
Lacor 50131 | від 6 794 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →