Літня шина Lassa Transway 2 215/65 R16C 109T
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Transway 2 215/65 R16C 109T 215/65 R16 109 R 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Transway 2 215/65 R16C 109T
Усі ціни 29 →Lassa Transway 2 215/65 R16C 109/107T | 4 219 грн. |
Lassa Transway 2 215/65 R16C 109/107T | 4 256 грн. |
Lassa Transway 2 215/65 R16C 109/107T | 3 890 грн. |
Lassa Transway 2 (215/65R16C 109T) | 4 155 грн. |
Летние шины Lassa Transway 2 215/65 R16C 109/107T 1001135990 | 4 147 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Transway 2 215/65 R16C 109T
Ціни на Lassa Transway 2 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Lassa Transway 2 215/65 R16C 109R | від 4 190 грн. | 7 пропозицій | ||
Lassa Transway 2 215/65 R16C 109T | від 3 890 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →