Літня шина Lassa Transway 2 205/65 R16C 107T
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Transway 2 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 R 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Transway 2 205/65 R16C 107T
Усі ціни 30 →Шина Lassa Transway 2 205/65 R16C 107T | 3 690 грн. |
Lassa Transway 2 205/65 R16C 107/105T | 3 819 грн. |
Lassa Transway 2 205/65 R16C 107/105T | 3 810 грн. |
Lassa Transway 2 (205/65R16C 107T) | 3 720 грн. |
Летние шины Lassa Transway 2 205/65 R16C 107/105T 1001121415 | 3 911 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Transway 2 205/65 R16C 107T
Ціни на Lassa Transway 2 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Lassa Transway 2 205/65 R16C 107R | від 3 927 грн. | 2 пропозиції | ||
Lassa Transway 2 205/65 R16C 107T | від 3 670 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →