Унітаз Lavita Sofi Slim
Фото 15 |
Lavita Sofi Slim |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lavita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lavita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lavita Sofi Slim
Унітаз підвісний Lavita Sofi 5908211401461 з сидінням Soft Close | 7 040 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий LAVITA Sofi із сидінням з мікроліфтом 590821 | 7 434 грн. |
Унітаз підвісний Lavita Sofi 5908211401461 з сидінням Soft Close | 7 040 грн. |
Унітаз Lavita Sofi підвісний, сидіння дюропласт, білий (5908211401461) | 7 434 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →