Унітаз Devit Laguna 3020110
Відео 1Фото 2 |
Devit Laguna 3020110 |
|
Гарантія від виробника 25 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Laguna 3020110
Усі ціни 15 →Унітаз підвісний Devit Laguna Clean Pro 3020110 із сидінням Soft Close | 6 279 грн. |
Унітаз підвісний Clean Pro (безободковий) Devit Laguna з сидінням Quick Fi | 7 500 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий DEVIT Laguna із сидінням з мікроліфтом | 7 022 грн. |
Devit Devit Laguna 3020110 413607 | 6 279 грн. |
Унитаз подвесной безободочный DEVIT LAGUNA с крышкой Soft-close (3020110) | 6 279 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →