Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Allure 754404
Legrand Valena Allure 754404 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 754404
Усі ціни 21 →Legrand Legrand Valena Allure 754404 | 1 079 грн. |
LEGRAND 4 поста Valena ALLURE, Матовый черный (754404) | 1 079 грн. |
Рамка 4 поста Valena ALLURE Legrand, Матовий чорний 754404 | 1 079 грн. |
Рамка чотирьохмісна універсальна Legrand Valena Allure матовий чорний 7544 | 1 079 грн. |
LEGRAND 4 поста Valena ALLURE, Матовый черный (754404) | 1 079 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →