Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRG5H-B
Фото 5 |
Videx VF-BNFRG5H-B білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRG5H-B
Усі ціни 9 →Рамка Videx BINERA чорне скло 5 поста (VF-BNFRG5H-B) | 1 187 грн. |
Рамка Videx BINERA черное стекло 5 поста (VF-BNFRG5H-B) VF-BNFRG5H-B | 984 грн. |
Рамка Videx BINERA чорне скло 5 поста (VF-BNFRG5H-B) VF-BNFRG5H-B | 1 093 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA чорне скло 5 поста (VF-BNFRG5H-B) VF-BNFRG5H-B | 1 093 грн. |
Рамка чорне скло 5 поста горизонтальна BINERA(VF-BNFRG5H-B) | 885 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Videx VF-BNFRG5H-B
Ціни на Videx VF-BNFRG5H-B |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRG5H-W | від 885 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRG5H-B | від 885 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →