Розетка Videx VF-BNSK2G-BG графіт
Фото 6 |
Videx VF-BNSK2G-BG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK2G-BG графіт
Усі ціни 13 →Розетка подвійна Videx Binera з заземленням чорна 24472 | 218 грн. |
Розетка двомісна Videx Binera чорна із заземленням VF-BNSK2G-BG | 218 грн. |
Розетка Videx BINERA 2ая с заземлением черн (VF-BNSK2G-BG) VF-BNSK2G-BG | 218 грн. |
Videx VF-BNSK2G-BG | 218 грн. |
Розетка подвійна VIDEX Binera із заземленням Чорний графіт (VF-BNSK2G-BG) | 218 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSK2G-BG
Ціни на Videx VF-BNSK2G-BG |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK2G-CR бежевий | від 157 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2G-W білий | від 157 грн. | 15 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2G-BG графіт | від 195 грн. | 13 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2G-SS сріблястий | від 196 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →