Мигалка Lezyne Strip Drive Rear
Відео 12Фото 4 |
Lezyne Strip Drive Rear |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Strip Drive Rear
Усі ціни 6 →Мигалка Lezyne STRIP DRIVE REAR (чорний Y13) 4712806 002060 | 1 560 грн. |
Мигалка задняя Lezyne Strip Drive Rear (150 lumen) черный 4712806 002060 | 1 560 грн. |
Мигалка STRIP DRIVE REAR Черный Y13 4712806 002060 | 1 560 грн. |
Lezyne Свет задний LEZYNE Strip Drive Rear 150 lm Черный v-16876 | 1 720 грн. |
Мигалка Lezyne STRIP DRIVE REAR (чорний Y13) 4712806 002060 | 1 560 грн. |
Заднє світло Lezyne STRIP DRIVE REAR Чорний 150 люмен | 1 638 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →