Велоліхтар Lezyne Mini Drive 400 KTV Pro Pair (4712806 002152)
Фото 5 |
Lezyne Mini Drive 400 KTV Pro Pair |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Mini Drive 400 KTV Pro Pair
Комплект світла Lezyne MINI DRIVE 400 /KTV PRO PAIR (чорний / чорний Y13) | 2 200 грн. |
Комплект света Lezyne Mini Drive 400 / KTV PRO Pair черный 4712806 002152 | 2 200 грн. |
Комплект світла Lezyne MINI DRIVE 400 / KTV PRO PAIR Чорний/Чорний 400/10 | 2 200 грн. |
Комплект світла Lezyne MINI DRIVE 400 /KTV PRO PAIR (чорний / чорний Y13) | 2 200 грн. |
Комплект світла Lezyne Mini Drive 400 / KTV Pro Pair 400/10 люменів (1052- | 2 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →