Велоліхтар Lezyne Strip Drive Pair
Фото 6 |
Lezyne Strip Drive Pair |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Strip Drive Pair
Набір ліхтарів Lezyne STRIP DRIVE PAIR (чорний Y13) 4712806 002077 | 2 800 грн. |
Комплект света Lezyne Strip Drive Pair черный 4712806 002077 | 2 800 грн. |
Мигалка Lezyne STRIP DRIVE PAIR Черный Y13 4712806 002077 | 2 800 грн. |
Набір ліхтарів Lezyne STRIP DRIVE PAIR (чорний Y13) 4712806 002077 | 2 800 грн. |
Комплект світла Lezyne STRIP DRIVE PAIR Чорний Y400/150 люмен 13 | 2 940 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →