Велоліхтар Lezyne Strip Drive Front
Відео 2Фото 2 |
Lezyne Strip Drive Front |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Strip Drive Front
Фара Lezyne STRIP DRIVE FRONT 400 lumen (чорний Y13) 4712806 002053 | 1 560 грн. |
Мигалка передняя Lezyne Strip Drive Front (400 lumen) черный 4712806 00205 | 1 560 грн. |
Фара Lezyne STRIP DRIVE FRONT Черный Y13 4712806 002053 | 1 560 грн. |
Фара Lezyne STRIP DRIVE FRONT 400 lumen (чорний Y13) 4712806 002053 | 1 560 грн. |
Велофара Lezyne STRIP DRIVE FRONT Чорний 400 люмен | 1 638 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →