Мигалка Lezyne Femto Drive Box Set Rear
Lezyne Femto Drive Box Set Rear |
|
Набір включає в себе 6 передніх ліхтарів (Femto Drive Front), і 6 задніх (Femto Drive Rear).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Femto Drive Box Set Rear
Усі ціни 6 →Комплект Lezyne LED FEMTO DRIVE BOX SET REAR 6+6 (чорний) 4712805 980437 | 6 188 грн. |
Набір заднього світла Lezyne FEMTO DRIVE BOX SET REAR 36 штук Чорний 7 люм | 19 480 грн. |
Комплект Lezyne LED FEMTO DRIVE BOX SET REAR 6+6 (чорний) 4712805 980437 | 6 188 грн. |
Мигалка lezyne LED FEMTO DRIVE BOX SET (REAR, чорний) 4712805 988709 | 19 440 грн. |
Набір заднього світла Lezyne FEMTO DRIVE BOX SET REAR 24 штуки Чорний 5 лю | 15 560 грн. |
Мигалка lezyne LED FEMTO DRIVE BOX SET (REAR, чорний) 4712805 988709 | 19 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →