Велоліхтар Lezyne Micro Drive Pro 800XL
Фото 5 |
Lezyne Micro Drive Pro 800XL |
|
Виносна кнопка включення на кермо (дротовий).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Micro Drive Pro 800XL
Усі ціни 24 →Фара Lezyne MICRO DRIVE PRO 800XL (сріблястий Y13) 4712806 003043 | 2 560 грн. |
Фара Lezyne Micro Drive PRO 800XL черный 4712806 002350 | 2 560 грн. |
Lezyne Свет передний LEZYNE Micro Drive Pro 800XL 800 lm Черный v-16874 | 2 684 грн. |
Фара Lezyne MICRO DRIVE PRO 800XL Серебристый Y13 4712806 003043 | 2 560 грн. |
Фара Lezyne MICRO DRIVE PRO 800XL (сріблястий Y13) 4712806 003043 | 2 560 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →